نصب سیستم سانترال ویپ

تا چند سال پیش ارتباطات محاوره ای میان افراد تنها از طریق شبکه تلفن عمومی و بدون استفاده از هیچگونه سیستم تلفنی , صورت می گرفت. به همین دلیل ارتباط کاربران با یکدیگر و همچنین ارسال اطلاعات و داده ها در فواصل دور و نزدیک هزینه های بالایی در پی داشت , در چند سال اخیر با گسترش شبکه های کامپیوتری , استفاده از رایانه های شخصی و فناوری های جدید ارتباطی و در نهایت شبکه ی گسترده اینترنت , امکان ارتباط و ارسال دیتا , با پیدایش یک تکنولوژی جدیدی به نام تکنولوژی voip و با استفاده از خدمات ویپ برقرار شد. استفاده از خدمات voip ( نصب و راه اندازی voip) هزینه ها را به شدت کاهش داد و گاها به صفر رسانید. استفاده از خدمات ویپ علاوه بر کاهش دادن هزینه ها , با امکانات بسیاری که دارد کمک زیادی به بالا بردن سطح کیفیت ارتباطات می کند . در ادامه برخی از مزایای راه اندازی ویپ شرح داده می شود.

امروزه راه اندازی سیستم های تلفنی در همه شرکت ها یک نیاز اولیه محسوب می شود. با پیشرفت تکنولوژی و افزایش تقاضای امکانات جدید، به تدریج تمایل شرکت ها بسوی راه‌اندازی سیستم های تلفنی ویپ ( تلفن بر روی بستر شبکه) رفته است. به منظور آشنایی بیشتر با برخی از امکانات سیستم های تلفنی ویپ، مواردی از آنها که قابل پیاده سازی در سیستم تلفنی الستیکس و ایزابل هستند در ذیل موجود می باشد.

مزایای راه اندازی سیستم تلفنی ویپ

  • با نصب و راه اندازی ویپ هزینه تماس های راه دور ارزان تر می باشند.
  • با استفاده از خدمات Voip به پهنای باند کمتری نیازمند خواهید بود.
  • سیستم تلفنی ویپ نسبت به سیستم های آنالوگ از سطح امنیتی بالاتری برخوردار خواهند بود.
  • با راه اندازی ویپ , داخلی های مورد نظرتان را می توانید به تعداد دلخواه تعریف کنید.
  • با نصب و راه اندازی Voip کاربران این قابلیت را خواهند داشت تا در صورت تغییر مکان شماره داخلی شان را حفظ کنند.
  • نصب و راه اندازی Voip به سادگی قابل توسعه می باشد و می توان بدون صرف هزینه آنچنانی , ظرفیت خطوط شهری و داخلی را افزایش داد و مدیریت کرد.
  • با نصب و راه اندازی Voip قادر خواهید بود به راحتی تلفن های خود را به شبکه متصل نمائید.
  • با راه اندازی Voip می توانید به راحتی میان دفاتر خود ارتباط تلفنی برقرار کنید و تمامی تماس های داخلی به صورت رایگان و بدون هزینه انجام می پذیرد و هزینه ها به صورت چشمگیری کاهش می یابد.
  • با نصب و راه اندازی Voip می توانید به راحتی سیستم تلفنی خود را به دلیل بهره مندی از رابط گرافیکی تحت وب آسان مدیریت و پیکربندی کنید.
  • نصب و راه اندازی Voip نیازی به سیم کشی اختصاصی ندارد این خاصیت یکی از مزیت های voip می باشد.
مشاوره رایگان

شرکت ایزی نت خدمات طراحی و مشاوره را جهت پشتیبانی و آموزش، نصب و راه اندازی شبکه، راه اندازی سیستم کنفرانس، راه اندازی دیتاسنتر و اتاق سرور و تمامی خدمات حوزه پسیو و اکتیو شبکه را به  مشتریان خود عرضه می کند.