مشاوره و طراحی شبکه

یکی از مهم ترین مواردی که باید در زمینه نصب و راه اندازی شبکه مد نظر داشته باشیم، داشتن یک طرح مناسب با نیاز سازمان است. چرا که اگر مشاوره و طراحی به درستی صورت نگیرد زیر ساخت شبکه دارای ایرادات بزرگی می شود و همین امر مشکلات بزرگی را برای سازمان شما به وجود می آورد و همچنین هزینه های فراوانی را به همراه دارد. مهم نیست که نرم اقزار و تجهیزات شما چه میزان عالی باشد که برای زیر ساخت IT خود استفاده می کنید، تنها در صورتی که درست برنامه ریزی شوند  به خوبی کار می کنند. از سوئیچ ها و روترها گرفته تا ایستگاه های کاری و سرورها. ایزی نت همراه تیم شماست تا زیر ساخت شبکه شما را از سطح زمین طراحی کنیم که برای نیازهای خاص شرکت شما کار کند.

مشاوره توسعه کسب و کار

تحقق اهداف تجاری شما با یک شبکه پویا و معماری IT شروع می شود. خدمات مشاوره شبکه ایزی نت  خدمات استراتژی ، برنامه ریزی ارزیابی و طراحی را مطابق با نیازهای IT و برنامه شما ارائه می دهد. ما آمادگی شبکه را ارزیابی می کنیم ، شکاف ها را شناسایی می کنیم و نقشه راه برای تحول شبکه را با بقیه فناوری اطلاعات فراهم می کنیم. خدمات مشاوره ای برای شبکه های تعریف شده نرم افزاری ، مجازی سازی عملکرد شبکه و زیرساخت های شبکه و بهینه سازی برنامه به شما اطمینان می دهد که شبکه شما برای آینده آماده سازی کامل را خواهد داشت. چه از خدمات مدیریت شبکه ما استفاده می کنید یا نه ، خدمات مشاوره شبکه ما می توانند به شما در بهینه سازی عملکرد شبکه ، کاهش خطر خرابی و ایجاد یک استراتژی شبکه ای که اهداف سازمان شما را پشتیبانی و فعال می کند کمک کند. ما یک روش مشترک برای مشاوره شبکه ارائه می دهیم. با بهره گیری از  چندین سال تجربه کار در برخی از شبکه های پیشرفته، ما با شما کار می کنیم تا نیازهای شبکه (فعلی و آینده) را تعیین کنیم ، زیرساخت های شبکه فعلی خود را تجزیه و تحلیل کرده و نقاط قوت و ضعف را شناسایی کنید. در عین حال محدودیت های بودجه خود را در خاطر داشته باشید.

زمینه های خدمات مشاوره شبکه

  • مشاوره بهینه سازی و ارتقا و اصلاح زیرساخت شبکه
  • مشاوره در زمینه مهاجرت به سمت زیرساخت مجازی و ابر
  • طراحی پیاده سازی زیرساخت مجازی با تکنولوژی های مجازی
  • طراحی و پیاده سازی سامانه مجازی سازی برنامه
  • مشاوره و پیاده سازی راهکار ارتباطات یکپارچه مایکروسافت
  • مشاوره پیاده سازی سیستم های تلفن تحت شبکه
  • استقرار سامانه پست الکترونیک درون سازمانی
  • مشاوره در بکارگیری راهکار فکس هوشمند اینترنتی تحت شبکه
  • مشاوره در خصوص تامین امنیت شبکه و امن سازی سرورها و سرویس ها
  • مشاوره در زمینه برگزاری دوره های آموزشی Microsoft – Cisco – Linux – Virtualization – Security – Mikrotik

طراحی شبکه

ما برای پشتیبانی از برنامه های کاربردی و ظرفیت کل شبکه ، طراحی معماری شبکه را سفارشی می کنیم. ما همچنین اطمینان حاصل می کنیم که برنامه های دارای اولویت بالا به پهنای باند موجود شما دارای اولویت هستند تا اختلال در کار را به حداقل برسانند.

استقرار شبکه

ما سیستم شبکه جدیدی را بروزرسانی یا تنظیم می کنیم که به راحتی می تواند زنده بماند و به بهره وری شما کمک کند. از سرورها گرفته تا نرم افزار تا LAN ، اطمینان حاصل می کنیم که سیستم جدید به راحتی روان می شود.

تجزیه و تحلیل شبکه

با رشد فناوری  خدمات شبکه تکامل می یابد. تیم ما با روند شبکه به روز می ماند تا بتوانیم فاصله بین آنچه را که کار می کند و آنچه به پیشرفت نیاز دارد ، برقرار کنیم

برنامه ریزی شبکه

با مشاوره های مهندسی شبکه ما سه نکته را در ذهن داشته باشید: سرعت ، پوشش و قابلیت اطمینان. ما برنامه ریزی شبکه را با اهداف سازمانی و روند عملیاتی شما در ذهن انجام می دهیم تا بدانیم که در کجا باید تمرکز کنیم.

عیب یابی شبکه

ما نمی خواهیم جریان کار شما را مختل کنیم و زمان خرابی شما را تمدید کنیم ، بنابراین ما از مشکلات شبکه قبل از بدتر شدن جلوگیری می کنیم و حل می کنیم.

مشاوره رایگان

شرکت ایزی نت خدمات طراحی و مشاوره را جهت پشتیبانی و آموزش، نصب و راه اندازی شبکه، راه اندازی سیستم کنفرانس، راه اندازی دیتاسنتر و اتاق سرور و تمامی خدمات حوزه پسیو و اکتیو شبکه را به  مشتریان خود عرضه می کند.